Hygienické produkty SULKA SULKA, s.r.o., Gorkého 3, 81101 Bratislava

Odporúčaná ponuka

Prečo si nás vybrať?

  1. Sme na trhu už od roku 2004.
  2. Kvalitné produkty.

Kto nemá rád čisté a voňavé priestory, či už kancelárie, výrobné alebo prevádzkové? Nie všetko, čo je čisté a voňavé je skutočne hygienicky čisté. Naozaj hygienicky čisté prostredie je také, ktoré má vlastnosť dlhodobo potlačujúci výskyt baktérií. Naša priemyselná hygiena túto vlastnosť má a samozrejme príjemne vonia.

U nás priemyselnú hygienu delíme na nižšie uvedené oblasti.

Umyvárenská hygiena:

  • do umyvárenskej oblasti zaradujeme priestory často kontaminované vodou z vodovodného systému, ktorá je upravená pre potreby obyvateľstva, čo spôsobuje na sanitárnych zariadeniach, obkladoch a dlažbe usadeniny a od vodného kameňa, chlóru, rôzne znečistenia od mydlových prípravkov a občas korozívne usadeniny.

Sanitárna hygiena:

  • pod týmto pojmom si predstavujeme všetky prostriedky vyvinuté špeciálne pre oblasť sanity, napr. toaletné misy, pisoáre, obklady toaliet, vodovodné batérie, sprchové kúty a podobne.

Kuchynská hygiena:

  • často nazývaná aj potravinárska hygiena. Dokonale čisté prostredie v kuchyniach je najdôležitejšia záležitosť pre spoľahlivý chod každej reštaurácie, vývarovne, všetkých prevádzok, ktoré prichádzajú do styku s potravinami, domácnosť nevynímajúc. Kontaminácia potravín baktériami je nočnou morou všetkých potravinárskych zariadení. Preto najväčší význam priemyselnej hygieny práve patrí kuchynskej oblasti.

Generálna hygiena:

  • do tejto oblasti sú zahrnuté aj ďalšie vysokoúčinné prostriedky, ako sú osviežovače vzduchu a neutralizátory pachu, vosky na zlepšenie vzhľadu, predĺženie životnosti rôznych druhov podláh. Impregnátory na napúšťanie a ochranu poréznych, čiastočne poréznych a neporéznych povrchov. Prostriedky na čistenie kobercov a čalúnenia, prostriedky na strojné čistenie, prostriedky na tvrdé podlahové plochy, odolné voči vode. Prostriedky na čistenie a leštenie lesklých povrchov a podobne.

Parametre

Lokalita

celá SR

Cena: Podľa objednávky